Ana Sayfa » Uncategorized » Denizli Yerel Televizyonları Gazeteleri Tam Listesi

Denizli Yerel Televizyonları Gazeteleri Tam Listesi

Denizli’de yayın hayatına devam eden yazılı gazeteler, haber siteleri, internet gazeteleri, televizyonlar hangileridir?

 

GAZETELER
Acıpayam Gazetesi acipayamgazetesi.com
Buldanda Yaşam Gazetesi buldandayasam.net
Çal Gücü Gazetesi calgucu.net
Çivril 30 Ağustos Gazetesi civril30agustosgazetesi.com
Çivrilin Sesi civrilinsesi.com
Deha 20 Gazetesi deha20.com
Denizli Gazetesi denizligazetesi.com
Denizli Hizmet Gazetesi hizmetgazetesi.com.tr
Denizli Kulvar Gazetesi denizlikulvargazetesi.net
Denizli Yeni Olay Gazetesi denizliyeniolay.com.tr
Horoz Gazetesi horozmedya.com
Sun Press Gazetesi sunpress4.com
Yeşil Çivril Gazetesi yesilcivrilgazetesi.com

 

 

İNTERNET HABER GAZETELERİ
Bekilli Ses Gazetesi bekilli.net
Denizli Ekspres denizliekspres.com
Denizli Güncel denizliguncel.com
Denizli Haber denizlihaber.com
Denizli Net Haber denizlinethaber.com
Denizli Radyo Televizyon drttv.com.tr
Gündem 20 gundem20.com
Haber Denizli haberdenizli.com
Kent Deha kentdeha.com.tr
Kentin Habercisi buldanliyiz.biz
Pamukkale Haber pamukkalehaber.com
Tavas Zirve tavaszirve.com

 

 

TELEVİZYONLAR
De-Ha TV dehatv.com.tr
Denizli ART TV denizliart.net
Denizli Radyo Televizyon (DRT) drtdenizli.web.tv
Pamukkale TV pamukkaletv.com

 

(Bu sayfa daha önce 118 defa okunmuştur.)